TESLİMAT VE İADE:


TESLİMAT:

  https://www.ahmedhamdibey.com/’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

İADE:

  Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünü; tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.İade işlemini gerçekleştirebilmek için, ürünü kutu ve aksesuarları tam olacak şekilde  “ 665648451” kodu ile birlikte Yurtiçi Kargo noktalarından ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.Yurtiçi Kargo firmaları dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade teslim alınmamaktadır. İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO GİDİŞ GELİŞ TUTARI ALICIYA AİTTİR. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edilip iadeye uygunluğu kabul edildikten sonra geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren, kargo masrafları düşülerek en geç 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.
İndirimli ürünlerde iade ve değişim yoktur. 
Mağazadan alınan ürünlerde iade yapılamamaktadır.
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade Adresi: ÖMER YÜCE - AHMED HAMDİ BEY AYAKKABICILIK Cevizlik mahallesi Hatboyu Çıkışı sokak No:28A 34142 Bakırköy / İSTANBUL (AVR) / Türkiye

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR